Dodatki pirotechniczne na przyjęciu weselnym

Pokaz pirotechniczny podczas przyjęcia weselnego nie jest już niczym dziwnym. Coraz więcej par decyduje się na taką atrakcję swojego przyjęcia. Wzrasta również popularność dodatków specjalnych do tych pokazów. O jakich dodatkach mowa?


Przyjęcie weselne kojarzy nam się przede wszystkim z wszechobecnymi serduszkami. A czemu nie zobaczyć ich świetlistej formy? Doskonałą propozycją są serca z fontannami. Takie serca otoczone ogniem są świetnym tłem do zdjęć. Dodają im uroku, tworzą romantyczny klimat i niepowtarzalną atmosferę. Serce może również wystąpić jako magiczny przycisk, którym młoda para będzie mogła samodzielnie rozpocząć pokaz. Taki pomysł sprawdza się najlepiej wtedy, kiedy widownia nie wie o planowanym pokazie, wtedy efekt jest największy.

Bardzo efektownymi dodatkami są fontanny. Świetliste fontanny często tworzą coś w rodzaju ścieżki, drogi np. do tortu, do stolika państwa młodych czy do innych ważnych miejsc na sali.

Trudno wyobrazić sobie przyjęcie weselne bez wszechobecnych serduszek. Dzisiaj możemy zobaczyć je również na niebie. Dostępne są wyrzutnie i bomby, które na niebie układają się w kształt serca. Trudno o bardziej romantyczną atrakcję. Pokazy tego typu cieszą się ogromną popularnością pomimo tego, że są dość kosztowne.

Najbardziej chyba spektakularnym efektem dodatkowym jest wodospad pirotechniczny. Doskonale nadaje się do sesji fotograficznej czy do nagrania. Pojawia się zwykle na wolnych ścianach budynku lub na specjalnych konstrukcjach w wolnej przestrzeni. Klimat, jaki tworzy jest absolutnie niepowtarzalny i niemożliwy do podrobienia przez żaden inny środek pirotechniczny.

Pokazy pirotechniczne podczas przyjęcia weselnego to doskonały sposób na urozmaicenie imprezy, sprawienie, by przyjęcie pozostało w pamięci gości na długi czas. Ogień jest dla wielu z nas romantycznym symbolem miłości, możemy więc taki pokaz potraktować jako romantyczną niespodziankę dla ukochanej osoby bądź jako zaskoczenie dla przybyłych gości. Kolorowe ognie na pewno zachwycą każdego widza.